Ноу-хау у вступі до ВИШів 2012 року

Лише тестові завдання і ручка. Із технікою та шпорами на незалежне тестування — зась. Абітурієнтам влаштують справжній обшук за допомогою металодетектора. За дисципліною під час ЗНО слідкуватимуть відеокамери. Однак обчислювальною технікою користуватися таки дозволять.

Ірина Зайцева, директор Українського центру оцінювання якості освіти: «Можуть прийматися рішення українським те регіональним центром оцінювання про використання в пунктах тестування сертифікованих в установленому порядку технічних засобів».

Ноу-хау минулого року скасували. Відтак програми електронний вступ не буде. Так само і єдиної бази тих, хто долучився лав студентів. Інформацію про зарахування можна буде знайти виключно на офіційному сайті ВИШу. Усі вищі навчальні заклади України оголошуватимуть рейтингові списки у три етапи, як і раніше, але в один і той самий час. Однак зареєструватися за допомогою електронної форми все ж таки можна. У Міносвіти радять робити це заздалегідь. Загалом схема зарахування не зазнала змін.

Дивіться також: Електронного вступу до вишів в Україні — не буде

Алла Рибалко, головний спеціаліст аналітичного відділу Міносвіти: «Складає ЗНО, вступає за тестуванням. За виключенням тих напрямів спеціальностей, де переліком конкурсних предметів прописано існування творчого конкурсу. Мистецькі спортивні напрями, журналістика і так далі».

Кількість балів із профільних предметів цього року знову підвищили. Відтак, аби потрапити до омріяного закладу, їх потрібно набрати від 124 до 140. Також до переліку предметів додали всесвітню історію. Втім пальму першості утримує українська мова та література. На другому місці — історія україни. Далі математика. Зовнішнє незалежне оцінювання проводитимуть з 15 травня по 7 червня.

Донецкий политехнический техникум