Перспективи навчання за кордоном

Якщо ви визначилися, що хочете отримати вищу освіту в Польщі, дамо декілька підказок, як швидше знайти необхідний ВНЗ та які перспективи можна отримати після закінчення навчання у ньому.

Сучасні вимоги до якості навчання щороку посилюються. У абітурієнтів з’явилася чудова можливість обирати не тільки серед вітчизняних університетів, а й навчатися у різних країнах світу. Здавалося б, таке задоволення може бути дуже витратним, проте завжди є можливість безкоштовного навчання практично у кожній країні світу.

Багатьох абітурієнтів турбує запитання, яку країну для навчання слід обрати. Звичайно, найбільш привабливим варіантом залишається Польща, оскільки територіально ми межуємо з цією країною, зорієнтовані в цінах на продукцію та впевнені, що якість навчання там може бути вищою за вітчизняні ВНЗ. Якщо говорити про ціну навчання, то вища освіта в Польщі не буде дорожчою за вітчизняну. Також у багатьох університетах доступне безкоштовне навчання в Польщі. Постає запитання, які переваги отримують вступники, закінчивши закордонний університет.

Перш за все, це безцінний досвід. Спілкування з закордонними студентами дає можливість навчитися мислити інакше, висловлювати свої думки і переконувати інших іноземною мовою. Врахуйте: абітурієнту доведеться спілкуватися не тільки з польськими студентами, а й з багатьма іноземцями. Завдяки такому досвіду можна отримати безліч контактів і підтримувати зв’язок з друзями та знайомими впродовж всього життя. Частою є практика, коли студенти подорожують в інші країни до друзів з університету. Такий досвід спілкування і здобуття нових знайомств дійсно важко переоцінити.

Отримання практичних навиків. Підкреслимо: велику увагу у польських ВУЗах приділяють практичним навикам. Саме такі вміння дуже важко отримати у вітчизняних закладах освіти. Польські ВНЗ залучають студентів до проходження практики у великі компанії зі світовими іменами, що потім дає можливість працевлаштуватися та отримувати гідну заробітну плату. Завдяки використанню нового обладнання, ви будете обізнані у нових технологіях, що також забезпечить підвищення вашого рівня компетенції та суттєво вплине на досвід.

Більшість вступників зіштовхуються з проблемами при самостійному пошуку ВНЗ, контактуванні з ними. Якщо ви хочете обрати між декількома навчальними закладами, щоб отримати вищу освіту в Польщі, важко зорієнтуватися у вимогах кожного університету. Такі вимоги можуть суттєво відрізнятися, пакет документів також може бути різним. Отримати допомогу і кваліфіковану консультацію щодо особливостей вступу практично до кожного ВНЗ Польщі можна за допомогою проекту «Моя Едукація». Ви можете отримати поради щодо вступу, а також отримати можливість безкоштовного навчання в Польщі. Саме завдяки такому проекту отримання високого рівня знань стає реальним.

11.12.2015

Донецкий политехнический техникум