Тиснуть на роботі — пишіть анонімки

Тисне начальник — пишіть анонімку. Саме так роблять працівники МВС. Блог міністра завалили скаргами на керівництво органів різного рівня. Одного разу це навіть спрацювало. В Одесі голова ДАІ звільнився, після появи подібного повідомлення.

Соцмережі – це не тільки безцільно вбиті декілька годин часу. А й потужна зброя, де можна пожалітися на свого керівника. Нещодавно у блозі керівника МВС Віталія Захарченка з’явилася анонімка на керівництво Івано-Франківської ДАІ. Її підписали просто: працівники інспекції. У заяві йшлося про те, що ДАІшників змушують брати хабарі. У профільному міністерстві нам прокоментували: це не перше і не останнє таке повідомлення. За останній час отримали близько 600 анонімок зі скаргами на тих чи інших керівників. Всю інформацію ретельно перевіряє внутрішня служба безпеки. Втім, офіційно на такі запити відреагувати не можуть.

Читайте також: Вещи, о которых не стоит говорить на работе

Володимир Поліщук, речник МВС: «Міністр сказав, що відреагувати офіційно за нашим законодавством ми можемо лише на ті заяви та повідомлення, які підписані конкретними особами, які вказали свої адреси і контактні телефони. Втім, така інформація, яка не підписана, тобто анонімні повідомлення, вони міністром внутрішніх справ розглядаються».

У міліції додають: прецендентом для частих скарг стало: попереднє анононімне звернення одеських ДАІшників, яке закінчилось відставкою місцевого начальника міліції. Водночас, соціологи кажуть: завдяки сучасних Інтернет-технологіям керівники держави стали справді ближчі до народу.

Читайте також: Утомленные стрессом: Как выжить на рабочем месте

Ольга Плетка, соціолог : «Люди имеют сейчас возможность влиять на процессы, которые происходят во власти, изменения системы, которые происходят. Те более системы силовых структур, которые никогда не были прозрачными и открытыми для простого народа. Теперь они открыты хотя бы доступностью блога Министра».

Блоги зараз мають всі міністри. Хочете спробувати, чи почують Вас чиновники — пишіть.

Донецкий политехнический техникум