ЄВРО-2012: Чим годуватимуть та що продаватимуть європейцям в Україні

До Євро-2012 іще 114 днів, а українські бізнесмени вже по вуха в роботі. Розробляють стратегії – як побільше заробити за місяць, доки триватиме чемпіонат. Заклади харчування уже визначилися.

Футбольних вболівальників українські ресторани заохочуватимуть традиційною кухнею – червоним борщем, варениками та хлібом з салом. Смакота.

Галина Лосєва, власниця ресторану: «Будет кровянка, домашняя колбаса, будет каша которую будем подавать в разрезанных тыквах, это наша коронная. Будем учитывать, кто к нам приезжает несомненно, просто сколько я бы не ездила по миру, я возвращаюсь и первое что я прошу подать на стол — это наш хлебушек с кусочком сала, я скучаю за ним. Будем готовить айтопф для немцев, будем делать гуляш для венгров».

Нагодовані досхочу європейці вирушать за сувенірами. Тут їх чекає не менш привабливий асортимент. І знову передусім — автентичність.

Наталія Волошина, виконавчий директор Асоціації виробників сувенірів: «Всегда во всех странах в первую очередь покупают тематические этнические сувениры, все что будет с национальной символикой – вышивка, орнаменты, глиняные изделия, деревянные».

Найпростіший магнітик на холодильник, зроблений вручну, коштуватиме приблизно 60 гривень. У стільки ж обійдеться українська вувузела – зузулиця — неофіційний талісман Євро-2012. Більше заробити зможуть ті, хто креативно мислить і не шкодує часу та зусиль на втілення своїх ідей. Оригінальне поєднання вишивки з футболом коштуватиме вболівальникам понад 300 гривень.

Італія, Німеччина, Голандія, Польща. Ну і куди ж без України. Замість вишиванки – вишита футболка. Традиційні українські орнаменти у кольорах збірних з футболу різних країн. Оригінально, зручно та красиво – такий сувенір запам’ятається надовго.

Донецкий политехнический техникум